| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Bună TPU! Cine îmi explica si mie cum pot sa actualizez Driverul la Windows 10 pas cu pas. Laptopul meu nu se mai conectează la Internet. FUNDA!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu se conecteaza la internet, atunci nu driver-ul trebuie actualizat (nici n-ai putea fara conectare la internet).

Trebuie depanata reteaua, dintre furnizorul de internet - router - calculator.

Cel mai bine este sa suni la furnizorul tau de internet, sa le ceri ajutorul.
(sau un bun cunoscator de retele sa depaneze situatia ta)

Răspuns utilizator avertizat