| Liviu76467 a întrebat:

Cine imi poate explica si mie de ce nu merge sa accesez internetul de pe telefonul meu cu android? Sunt pe cosmote si am toate setarile cum spune si pe site-ul lor.Trebuie sa activez wifiu sau sa bifez 'Utilizare pachete de date' sau "Roaming date"? Deja am incercat si nu merge nimic.cine ma ajuta si pe mine? Funda garantatahappy

5 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Bifeaza "Utilizare pachete de data".

| Liviu76467 explică (pentru eucumine010):

Tot nu merge...

| eucumine010 a răspuns (pentru Liviu76467):

Vezi setarile sa fie cele pentru extraoptiunea pe care o ai tu activata. Oricum chestia cu " Utilizare pachete de data " trebuie sa fie bifata.

| Liviu76467 explică (pentru eucumine010):

Am abonament L...