| Liviu76467 a întrebat:

Cine imi poate explica si mie de ce nu merge sa accesez internetul de pe telefonul meu cu android? Sunt pe cosmote si am toate setarile cum spune si pe site-ul lor.Trebuie sa activez wifiu sau sa bifez 'Utilizare pachete de date' sau "Roaming date"? Deja am incercat si nu merge nimic.cine ma ajuta si pe mine? Funda garantata!happy

5 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Pai tu prin ce vrei sa te conectezi? wifi sau web n walk?
daca prin wifi normal ca trebuie sa il activezi
daca prin wnw iti trebuie setarile, le ai?

| WeaponGirl a răspuns (pentru WeaponGirl):

Daca ai toate setarile facute trebuie sa suni la 302 pentru confirmarea optiunii si sa dai un restart daca numerge din prima
http://www.androider.ro/......smote-2110

| Liviu76467 explică (pentru WeaponGirl):

Am abonament.

| WeaponGirl a răspuns (pentru Liviu76467):

Ai sunat? ai facut tot ce scrie acolo? tongue

| amykool a răspuns:

Poi trebuie mai intai sa activezi wifi si sa vezi daca ai unde sa te conectezi ( adica spre ex. mall-ul are wifi gratuit, Bizo are wifi gratuit si altele dar sunt si laptopuri care au wifi gratuit ) daca esti intr-un loc fara wifi gratuit sau fara wifi nu te poti contacta la internet... Sper ca te-am ajutat