| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
cine imi poate spune cum modific locatia in care sunt salvate cookies-urile de la site si navigarea pe internet? Am instalat deep freez in C dar am google chrome si nu imi salveaza ultimele pagini cand inchid browserul desi am activata optiunea.

1 răspuns:
| CLCQ a răspuns:

C:\Documents and Settings\ subdirectoare administrator, default user, localservice, networkservice. Sunt directoare 'hidden', deci activeaza optiunea sa vizualizezi directoarele hiden in explorer. Cu optiunea activata poti si sa dai search 'cookies' pe disk-ul C: si ai sa vezi rezultatul. Nu cred ca asta e problema, cred ca ai un program sau o setare care iti sterge automat istoricul si cookie-urile la parasirea Chrome-ului.