| emanu23 a întrebat:

Buna TPU cine ma ajuta la site: Deci vreau sa imi fac cum s-ar veni un mini control panel pentru site sa numai trebuiasca decate ori vreau sa adaug o muzica (este site cu muzica) sa nu mai intru intr-un edit sa bag index si sa adaug piesa respectiva va rog sa imi explicati cum as putea face multumesc

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
De ce nu folosesti wordpress?
Pe termen lung innebunesti sa adaugi pagini manual.
Si vine cu control panel gata facut.
Control panel nu-ti face nimeni gratis banuiesc.
Bafta

| emanu23 explică (pentru CataC):

Si nu stiii cum as putea pune mai multe pagini intr-un singur index : Cum sar veni www.numesite/numepagina/audi/muzica.html?

| CataC a răspuns (pentru emanu23):

Inca o data... cel mai simplu e sa folosesti wordpress, si vine gata cu categorii, pagini, totul customizabil... control panel pentru paginile urmatoare, formatare, tot ce vrei.
De ce te complici mai ales cand nu esti coder?

| emanu23 explică (pentru CataC):

De ce nu pot sa instalez o tema imi apare:

Unboxing package...

SI dupa ceva de genu css.style is missing sau ceva de genu oare de ce

| CataC a răspuns (pentru emanu23):

Eu stiu de ce nu poti tu sa instalezi o tema? O fi parent/child doar. Cert e ca-i lipseste ceva.
Poate uplodezi ce nu trebuie, habar n-am...

| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa folosesti www.ucoz.ro - e usor de folosit si eu personal sunt extrem de multumita de ceea ce ofera.

Răspuns utilizator avertizat