| EdyLoKo a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine si as vrea sa scimb un pc Dell optiplex pe un laptop pentru ca am de plecat afara din tara si as avea nevoie de laptop ca nu pot duce unitatea... unitatea mea e Dell optiplex 740 cpu amd x64 dual core 2, 60 ghz ram 2gb hdd 160 video nVIDIA gforce 7300/7200 256biti/ 512mb. Cine e interesat sa faca schimb astept raspuns. Multumesc

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Pune anuntul pe olx si nici asa nu poti garanta, iti recomand sa il vinzi si sa iei second hand un laptop mai pui tu diferenta.

| EdyLoKo explică (pentru EneCristian):

Am pus anunt pe toate grupurile de vanzare de pe fb, olx, okazii.ro si la schimb si ca vanzare la 300 ron, si la schimb de laptop dau diferenta daca trebuie

1 răspuns: