| Winners10 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu Whats App... mai exact cum se instaleaza, ca dupa ca il descarc dn magazin play bag numarul de telefon si am inteles ca trebuie sa imi vine un mesaj de 6 cifre... cand ajung acolo sa bag mesaju sta vreo 10-15 secunde si imi intra in alta pagina desi am inteles ca trebuie sa astepti un timp de 5 minute. care ma puteti ajuta si pe mine? Funda happy

1 răspuns:
| BaiatuIntreaba a răspuns:

Iti bagi numarul cu atentie si aplicatia WhatsApp iti va trimite un cod de confirmare care va trebuii sa il bagi in casuta aia, iar daca bagi numarul care il ai pe acel telefon ti-l baga automat... Daca te baga in alta pagina poate sa fie o reclama sau poti da un restart la telefon.
Funda? happy