| bluetii01 a întrebat:

Cineva a intrat pe contul meu de facebook si mi l-a dezactivat, cum il activez inapoi?

3 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Te loghezi

| raMLesS a răspuns:

Îţi schimbi parola de la e-mail, apoi te loghezi la facebook şi îţi schimbi şi parola aia.

| alexander911s a răspuns:

Pur şi simplu te loghezi. Dacă nu o să ai acces, asigură-te că încă se află pe datele tale ( email, nr. telefon ).
Dacă nu ai nici măcar 1 din cele de mai sus, contul a fost mutat pe al email şi nr-ul de telefon a fost şters. ( nu se mai poate recupera )
Baftă!