| diecesca a întrebat:

Bună TPU cineva mi-a spart contul de facebook și de atunci postează numai prostii, le șterg dar nu mai pot ține față am încercat să îmi schimb parolă dar tot intră pe contul meu.Cum să aflu cine e sau măcar să fac să nu mai poată posta pe contul meu?

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Este posibil sa ai un keylogger in calculator. Incearca sa-ti reinstalezi windowsu-l si apoi schimba toate parolele.

| oprescudorin11 a răspuns:

Si mie mi se intampla.Decat sa cauti pe acel cineva, mai bine deschizi doua conturi pe alt ID si lucrezi, o sa afli si cine si -ti vei invinge dusmanul nemernic. Pe un cont il aprobi, pe altul il supraveghezi.Si te lupti si cu aia care te ataca pe contul initial.Multiplicarea este cea mai buna metoda de a-ti invinge dusmanii! Succes! Nu e inventia mea.

| Miclea_Ionut_1982 a răspuns:

Sotia mea a lasat telefonul la munca si cineva ia blocat fagebook si ol utilizeaza