| LolitaLola a întrebat:

Cineva mi-a spart contul de Facebook si mi-am facut altul si i-am dat raport la cel vechi. Acum după ce mi-a dat contul inapoi mi s-a sters. Cum il recuperez?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai raportat singur. Esti sigur ca a fost spart contul? Si eu ma mai conectez de pe telefon si apar ca cineva s-a conectat tocmai de pe undeva mai departe de unde locuiesc. E vorba de antena unde se duce semnalul de satelit la un moment dat.

| LolitaLola explică (pentru darrio2007):

Da. Eram pe Facebook. Si mi-a aparut ca trebuie sa ma conectez iar. Dupa mi-a aparut email-ul altcuiva pe are il cunosc. Deci, il pot recupera?

| LolitaLola explică (pentru darrio2007):

Da. Mi-a aparut sa ma conectez iar si mi-a aparut mailul altcuiva