| mirunik2you a întrebat:

Buna tpu.Colega mea m-a rugat sa o ajut intr-o problema dar nu stiu ce sa ii spun.Deci:mama ei i-a parolat calculatorul si vrea sa afle parola(fara ca mama ei sa isi dea seama).

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate... nu prea are sanse.

| njohn a răspuns:

Http://sirburuslan.com/......_5_minute/

daca vroia sa o dezactiveze si sa puna alta cand avea acces la pc era mai simplu

| dodo1530 a răspuns:

Sau poate stie tatal ei sau daca are vreun frate sau vreo sora, ori prietene de familie sau ceva care-i tine partea si ar sti, prin absurd care ar putea fi parola.
SUCCES!

| marik99 a răspuns:

Eu stiu cum i-am pacalit pe ai mei. Nu stiu daca mai merge faza. Cand aprinzi calculatoru, dai pe DELET de multe ori pana iti intra in BIOS. Acolo cauti niste setari unde scrie :" Set Password " si e setat pe ON + parola care e pusa in " ******** " sa nu se vada. Tu dai Pe Page Down ( buton ) pana ajunge de la ON la OFF. Restartezi pc si numai e parola. Asa i-am pacali eu pe ai mei. Si aparea acolo ala de parola, dar trebuia sa dai doar enter...

| k1d0o a răspuns:

Nu prea are cum sa afle parola straight face

| Vasiler1997 a răspuns:

Poți eventual să spargi parola, dar nu s-o afli.

| alex34545658734 a răspuns:

Nu are cum sa o afle