| AlexAL275 a întrebat:

Cred ca am o problemă cu contul de Instagram. Atunci când comentez la o anumita persoana la story îmi apare de două ori aceeași persoană la mesaje. Mai pe scurt atunci când dau la mesaje îmi apăre ce-am vorbit cu acea persoana și mi-o mai arată încă o dată. Este normal?

1 răspuns:
| Marius1702 a răspuns:

S-ar putea sa existe o eroare de moment, daca continua, incearca sa te deconectezi si sa te conectezi din nou daca nici asta nu merge, trimitele un mail cu problema ta si cu un screen shot!