| SonGoku1 a întrebat:

cred ca majoritatea ati avut jucarii cu telecomanda sau ceva de genu! stiti cumva un site de unde as putea cumpara telecomanda si receptorul (practic circuitul)? eu am cautat pe internet si sunt cam scumpe >(100 lei ) si in plus sunt pentru chestii mai complicate. vreau doar sa pornesc un motor de la o distanta mica! multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Pai cumpara si dezmembreaza o jucarie cu telecomanda, vezi pe site-urile de anunturi[gen tocmai, mercador] ca le gasesti mai ieftine.

| Kataleea a răspuns:

Poți opta pentru o jucararie cu R.C de pe www.admtoys.ro
Imperechezi R.C cu jucaria ta :)