| Tentacle111 a întrebat:

Credeti ca Antivirusul ESET NOD32 este bun, daca detecteaza visrusi sau trojan? Multumesc!

10 răspunsuri:
| George212 a răspuns:

E foarte bun, mai ales daca e actualizat la zi.

| schajuman1344 a răspuns:

Da este foarte bun dar Bitdefender e numarul 1.

| doctorandus a răspuns:

E un antivirus foarte bun, dar are dezavantajul ca trebuie platit ca sa functioneze mai mult de 30 de zile.

| stlucian a răspuns:

E bun dar nu cel mai bun.Pentru o versiune free uite aici: http://freebies.about.com/......htm.Contra cost parerile sunt impartite dar statisticile spun: http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/.Acum tu decizi. Merit funda?

| Stella17 a răspuns:

Buna, nu prea stiu daca este bun dar printre cele mai bune este Norton

| Tentacle111 explică:

Multumesc tuturor! Funda o voi da la intamplare.

| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Este foarte bun...dar nu baga versiunea asta noua adica 6 baga vers 5 k gasesti parole gratis pentru actualizare

| loveandart98 a răspuns:

Este chiar bun! happy

| bogutu a răspuns:

Nu am auzit de el, dar eu zic sa instalezi avg mie mi se pare ca e bun

| StefanVezeteu2004 a răspuns:

Este bun detecteaza