| PastramăDeElefant a întrebat:

Cu ceva timp in urma am avut un keylogger in pc ( unul puternic ) ei bine aces keylogger mi-a spart mai multe conturi de la jocuri inclusiv cele de email. Ei bine mi-am dat seama si am reinstalat windowsul ( am sters tot ce era pe partitii ca sa fiu sigur ca am scapat de el ) apoi am resetat si parolele la conturile care mai erau cat de cat bune.
Si acum cateva zile nu`mi mai merge yahoo mail ( resetasem parola dupa reinstalarea windowsului ) si nu stiu de ce. problema este si mai mare ca nu stiu raspunsurile la intrebatile de securitate.
P.S. Keyloggerul a stat in pc la mine cel mult o noapte ( stiu sigur ca eu sunt de vina ca descarcasem niste hackuri si chestii )
Ei bine vreau sa stiu daca mai pot face ceva cu contul de yahoo. eu vreau sa-l recuperez pentru ca am multe conturi facute pe acel cont
nu mai stiu raspunsurile la intrebari deoarece a fost facut acum 5 ani si am uitat.
Sa nu uit ca sa schimb emailul la facebook trebuie confirmare prin email? ma refer de la vechiul email

1 răspuns:
| Cristyan21 a răspuns:

Da trebuie confirmare la vechiul email