| lolita24 a întrebat:

Cum as putea sa setez un Samsung Galaxy Trend Plus sa descarce toate datele ( inclusiv aplicatiile ) in card? De exemplu, in momentul in care vreau sa imi downloadez o aplicatie care ocupa ceva mai mult spatiu ma trezesc ca nu am suficient spatiu pe telefon, desi pe card am mult mai mult.

1 răspuns:
| wr3er a răspuns:

Din cate stiu aplicatiile din GooglePlay se descarca in memoria telefonului si tu dupa ce s-au instalat te poti duce la setari-manager de aplicatii-"aplicatia dorita" si "mutare pe cartela".
Este cam tot ce stiu despre asta, sper sa te ajute.