| anonim_4396 a întrebat:

cum as putea sa sterg e-mail`ul de la informatii de pe facebook?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Daii27 a răspuns:

Intrii la Contul Meu - Setar de confidentialitate apoi iti apare un tabel. sub el scrie cu albastru Personalizarea setarilor. dai click si mergi jos de tot unde scrie : Date de contact : Adresa, Pseudonim IM, si mai jos e-mail.ul tau. selectezi in dreptul lor " Personalizat " apoi " Doar eu " la cele care vrei. sper sa te descurci :*

1 răspuns:
| Liquify a răspuns:

Nu se poate sterge. Poti doar alege sa il vada doar prietenii.