| BarnaCamelia2001 a întrebat:

Cum as putea transforma o prezentare kingsoft intr-un videoclip

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Prezentarea trebuie sa fie pps, sau ppt (vezi care e mai buna).
Cu asta poti face:
http://www.effectmatrix.com/......verter.htm
(e gratis, dar daca alegi formatul HD o sa-ti apara un "watermak" pe video)
-pentru celelalt formate (wmv, avi..nu apare).

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa faci o prezentare a softului Kingsoft Office printr-un videotutorial ca mai apoi sa il pui pe youtube? Daca este asa o poti face cu programul Camtasia Studio 7.Intri pe www.videotutorial.ro si in casuta de cautare vei scrie numele acetui program si vei gasi videotutorialul de folosire a programului.Succes!