| anonimul2909 a întrebat:

cum fac ca la Google Chrome sa nu imi mai apara motorul de cautare Bing cand deschid o pagina noua, si sa imi apara in patratele paginile care le-am folosit de cele mai multe ori?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Foloseste utilitara asta ca sa scapi de extensii de tipul asta http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe www.google.ro, dai click pe optiuni, si de acolo alegi "seteaza ca motor de cautare principal"! :D