| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cum fac o poza pe canalul meu dr youtube ca sa fie ca si minecraft? Dau funda Instant!

1 răspuns:
| Elimat a răspuns:

Trebuie sa folosesti un photoshop in care sa pui doua poze. Cel putin asa ma gandesc ca vrei sa fie adica skinul lui Alex si fata ta in locul skinului sau fata lui alex si corpul tau. Trebuie sa editezi fata in photoshop iar dupa aceea sa pui fata ta pe poza cu skinul. Pentru skin trebuie sa faci un screenshot in joc.