| Cosminovici18 a întrebat:

Cum imi pot face un mesaj la casuta vocala de la telefon cand ma suna cineva si nu raspund sa intre casuta vocala dar sa fie vocea si sa spun,, Buna sunt Popescu si momentan nu sunt va rog lasati un mesaj,, ca in filme nu stiti cand suna cineva pe altcineva raspunde casuta vocala cu vocea persoanei respective...cum imi pot pune si eu asa ceva la telefon? Dau funda
P. S: Nu ma numesc Popescu am dat doar un exemplu!

Răspuns Câştigător
| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Salut Skittles007! Am invatat si eu si chiar e fain! uite cum procedez eu:
1. Sun la 555 (MSG. vocala)
2. Dupa ce termina aia sa vorbeasca in legatura cu messajele zice asa: optiuni peronale sau informatii suplimentare
3.dai pe optiuni personale->inregistreaza un mesaj de intampinare sau numele dvs
4. dai dupa aia la mesaj de intampinare
5.inregistrezi mesajul tau.
1. Incearca si la numele dvs si iregistrezi numele si dialogul! BAFTA!

| stephanixx a răspuns (pentru GagicaCuPrajiturele):

Auzii cand incerc sa sun la 555 imi sune nr incorect alta metoda? sau de ce imi spune asa? plss

1 răspuns: