| anonim_4396 a întrebat:

cum pot afla cine si-a dat check-in intr-un hotel, pe facebook? Funda

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pe facebook nu cred că poți, deoarece hotelierii mai mult ca sigur nu fac publice astfel de date, date ce au caracter confidențial și așa trebuie să rămână. Eventual poți suna la hotelul respectiv și să vorbești cu recepționerul.El va știi precis dacă persoana(zici că tea- rugat respectva persoană că de nu vei primi un telefon închis în nas) și-a făcut check in-ul sau nu, dar trebuie să ai un motiv bun să faci asta.Succes

| suntserios a răspuns (pentru DeyCj):

Cred ca se referea la check in de pe facebook

| airflow a răspuns:

Gagica ta umble prin hoteluri?laughingrolling on the floor)) vrei sa afli a?laughing

| anonim_4396 explică (pentru airflow):

Daca nu poti sa raspunzi serios la intrebare, te rog nu mai raspunde. Nu-ti da cu parerea cand nu stii de fapt care este motivul intrebarii mele.

| anonim_4396 explică (pentru airflow):

Daca nu poti raspunde serios, nu mai raspunde deloc. Nu stii care este motivul intrebarii mele. La astfel de raspunsuri, iti propun sa iti dai logout.

| airflow a răspuns:

Aia e, si l baga si n ai ce face!