| DouaPuncteD a întrebat:

Cum pot afla parola de la WI-FI- ul meu? Adica pe laptop mi se conecteaza fara a-mi cere vreo parola dar cand vreau sa intru de pe telefon nu mere. pentru ca-mi cere asta. Aveti idee? Multumesc.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parola este scrisa de obicei pe spatele modemului.Sau in instructiuni.

| 404namenotfound a răspuns:

Reseteaza routerul ca sa revina la setarile din fabrica. Butonul de reset e acela mic din spatele routerului, tii apasat pe el timp de cateva secunde si se reseteaza. Uite aici: http://iceimg.com/QrOD43rS/2008410153653258

| IonutGaby a răspuns:

Pai iti bagi tu o parola sau daca iti cere parola o schimbi astfel incat sa o stii ca sa nu-ti mai ceara parola!

| Daniela_Dany_1997 a răspuns:

Gasesti parola in spatele modemului.