| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Cum pot reearanja memoria in calculator? Sau mai pe intelesul tuturor mi s-a umplut Local Disk D. Si nu stiu cum sa sterg din el sau daca se poate sa ii fac memoria mai mare, luand din alt Local Disk. Funda

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Sterge ce nu ai nevoie din D scrie cateva dvd-uri niste dual layer sunt bune au capacitatea mai mare si gata

In plus la ce iti trebuie filme in calculator? le vezi on-line muzica?

radio-urile on-line fac cam totu... vrei personalizat iti faci playlist pe youtube sau trilulilu

| danimotenel a răspuns:

Muta fisierele pe C:

| Everywhere_4058 a răspuns:

Incearca partition magic! daca ai alta partitie din care poti utiliza din memoria aceea pentru asta!