| adrili10 a întrebat:

Buna tPu cum pot sa imi dau semana ca un telefon iphone e original.am vazut pe ceva site-uri dar scria Renewd(sau ceva de genul asta). Multumesc.

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Tu nu poti sa-ti dai seama.Il duci la un centru GSM si iti vor spune acolo pentru ca trebuie sa-l desfaca si sa vada piesele din interior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand să îl duci la un service GSM şi să laşi experții să îşi facă treaba.

| IIIshaneIII a răspuns:

Refurbished cred ca scrie si inseamna reconditionat, dac este magazin ar trebui sa fie ok