| Gogoshica94 a întrebat:

cum pot sa imi recuperez parola la yahoo daca nu mai retin ce am raspuns la una din cele doua intrebari afisate la crearea id-ului... Va rog mult sa ma ajutati! Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Roxii1 a răspuns:

Ai pus un id de rezerva, pentru ca la crearea contului de intreaba daca vrei sa scrii.Si eu mi-am pierdut un cont din cauza uneia dintre intrebari. Nu cred ca mai poti sa il recuperezi. oricum, intreaba la "HELP" pe yahoo. Bafta, si daca nu merge, poti sa faci altu cu usurinta! :*