| PinkSugar a întrebat:

Buna TPU... cum pot sa rezolv problema asta pe youtube
This video is unavailable with Safety Mode enabled. To view this video, you will need to disable Safety Mode. ...cand vreau sa ma uit la un video imi aparea chestia asta ..am dat la safety mode off si degeaba imi apare tot on.dau FUNDITA

2 răspunsuri:
| SalvatoreLeon a răspuns:

Na si tu hal de raspuns de aia se duce de rapa si TPU asta... raspunsuri fara logica de ce mai raspunde-ti daca nu stiti... vreau si eu sa caut probleme despre youtoube pe TPU si uite de ce specimene dau

| Disha a răspuns:

Iti place lala band, nu?