| Justmeale2345 a întrebat:

Cum pot sa setez BSplayer ca player principal, fara sa mai fie nevoie sa dau click dreapta mereu ca sa apas pe Open with?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Te duci pe un fisier pe care vrei sa il deschizi cu acel program, dai click dreapta, Proprietati si ti se deschide o casuta, acolo vei vedea "General", si mai jos "Opens with"/"Deschide cu" si ai un buton "Change"/"Schimba" si selectezi BSPlayer; Apply, Ok si incearca sa-l deschizi.

1 răspuns:
| RebelulDan a răspuns:

Open with -> bifeaza always use this app