| alex10Gtgta a întrebat:

Buna TPU cum sa-mi fac un desene animat. Ma ajutati urgent ca nu ma descurc.Si cum sa fac personaje urgent....tripla FUNDA.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta despre Maya sau 3dStudioMax.
Dupa vreo cateva luni bune de studiu probabil sa o iti iasa si o animatie mica.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu vrei sa faci si urgent si repede un desene animat? in conditiile in care la o astfel de animatie se lucreaza luni poate chiar ani intregi de catre echipe enorme?

| alex10Gtgta explică (pentru suntserios):

Dar ce ști u despre asta? Ajutama si pe mine daca tot sti atitea da-mi programul link plzz.

| alex10Gtgta explică (pentru suntserios):

Buna ai. Skipe sa vorbim

| suntserios a răspuns (pentru alex10Gtgta):

Nu avem ce vorbi, nu am experienta in programele alea si nu am cu ce sa te ajut. Oricum skype ul meu este pentru prieteni si colegi nu pentru necunoscuti de pe net.

| alex10Gtgta explică (pentru suntserios):

Aha da serios hai mersi ca m-ai ajutat ori cum.™