| Ionuthantig524 a întrebat:

cum sa rezolv anioapi.dll! Help me!

Răspuns Câştigător
| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns:

E simplu, scrii pe net exact numele dll-ului si cand il descarci il extractezi in windows, system 32 sau 64 sau in aplicatia care il cere, de exemplu:am un joc, si imi da eroarea asta cand vreau sa il pornesc, iei dll-ul si il pui in folderul unde este aplicatia.

Uite un site. de pe care tot mereu descarc cand am probleme cu dll-uri:https://www.dll-files.com/anioapi.dll.html
Mai jos o sa vezi fisierul unde scrie 1 available version apesi pe download, fisierul va fi rar.Il deschzi cu winrar sau alt program iei dll-ul si il muti in folderul cu aplicatia cutare.

Am lungit vb mult dar am dorit sa explic in detaliu.

1 răspuns: