| Duluman2002 a întrebat:

Cum schimb parola si emailul la o pagina de facebook. Funda!

Răspuns Câştigător
| Alex0008 a răspuns:

Pentru ati schimba parola scrii emailul si o alta parola si dai ai uitat parola... dupa care dai sa primesti un link pe mail iar de acolo te va redirectiona la pagina unde vei putea schimba parola.
Pentru schimbarea de mail intri la setari de pe facebook si dai la setari account. Funda? happy

2 răspunsuri:
| MoZila15 a răspuns:

Poti schimba doar parola de la Account settings (sus in coltul din dreapta la rotita aia) si daca nu mia vrei pe id-ul acela fa-ti alta adresa de fb. big grin

| Duluman2002 explică (pentru MoZila15):

Ziceam la o pagina de facebook.