| Marynna a întrebat:

Cum se transforma creditul(4 euro) in sms-uri sau minute la vodafone?

2 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Nu stiu sigur daca mai sunt oferte de 4 euro, dar du. te la *147#, la promotie sau extraoptiuni si vezi ce gasesti pe acolo.de asemenea, daca ai intra 14 si 24 de ani te poti inscrie la Vodafone pentru tineri si acolo mai ai alte oferte.

| Ririru a răspuns:

Suni la *147#.
Alegi de acolo : Promotie sau Optiuni. Si iti alegi de acolo o optiune care sa coste 4 euro sau mai putin.