| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg contul de Facebook daca nu mai stiu adresa de e-mail?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Viitorulapropiat a răspuns:

Sa-ti dea vreo 5 raport

| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Ca sa-ti poti sterge contul de Facebook daca tu nu mai ai acces la el, trebuie sa-ti dea niste persoane raport si atunci contul va fi sters. Funda? happy

Răspuns utilizator avertizat
| Emma3011 a răspuns:

Eu zic sa intri pe email și sa vezi de acolo care e adresa de email sau de exemplu poți sa te abonezi la ceva pe Youtube și vei primi notificari și pe mail ca sa îți afli emailul dacă nu reușești poți doar dacă primești câteva rapoarte.