| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Cunoaşteţi vreun tracker pentru nr. de vizualizări şi/sau vizitatori pentru un blog pe Blogspot?

Fiindcă tracker-ul de la Blogspot îmi numără şi vizitele mele şi nu-mi convine.

Mulţumesc!

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

Ca sa iti faca tracking doar la vizitatorii tai (fara tine) trebuie sa fie integrat din blogspot.

Din ce stiu, nu prea exista asa ceva la blogspot, mai degraba ti-as recomanda sa-ti muti blog-ul pe alta platforma (wordpress) acolo poti sa pui google analytics si sa setezi utilizatorii de anumite clase (sau utilizatorii autentificati) sa nu fie inregistrati.