| ovidix a întrebat:

Curand vreau sa imi achizitionez un netbook Samsung N210, ce parere aveti, e bun? Bateria tine 12 ore la, luminozitate maxima? Spuneti-mi niste pareri pro, sau contra happy.

2 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Uite aici un laptop 3x mai performant acelasi pret
http://dcshop.ro/......-28715.htm

| ovidix explică:

Interesanta oferta, dar ma intereseaza in primul rand bateria happy laptopul ar fi pentru firefox, yahoo, skype, muzica, si un film din cand in cand happy Cand am vazut, ca tine bateria 12 ore, mi-a incantat inimioara (la propriu). Momentan detin un laptop HP pavilion dv7 1220el, dar in aprox, 1 an jumate de folosire, a cedat bateria (nu merge deloc). Ma gandeam sa imi iau ceva mai portabil cu un display puternic in bataia soarelui... Cineva mi-a propus tableta Samsung galaxy, dar i-am raspuns o tastatura fizica ar fi mai indicata, sunt un classic big grin. Alte oferte, pana in 1400 lei?