| anonim_4396 a întrebat:

big grin
Vreau niste wishlisturi set up pc gaming, pana in 4400 lei care sa fie ok din toate punctele de vedere, echilibrate, si sa fie compatibile.
Placa video Nvidia si cu SSD.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1006162/
Nu are placa video nVIDIA, dar pana in banutii aceia am decis ca este cea mai buna placa. Stiu ca este aprox. 5500 lei, dar daca le-ai achizitiona vineri le-ai putea lua la 5000 lei, chiar mai ieftin.

| MpT a răspuns:

Uite, iti recomand asa ceva http://bit.ly/1tgCXfx
Platforma Intel cu procesor i5 Haswell si placa de baza ok, 8 GB memorie, HDD de 1 TB pentru stocare, SSD Samsung fiabil de 120GB pentru Windows si ceva programe, sursa buna de 700W cu certificare Bronze, carcasa spatioasa, aratoasa si aerisita(are 3 ventilatoare incluse) si o placa video Nvidia Gtx 970 foarte buna pe care vei putea juca cu detalii la maxim.