| anonim_4396 a întrebat:

Daca am stick de internet si plec din tara, eu o sa mai am internet? >Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Depinde de reteaua folosita, of course. Intereseaza-te pe site sau da un apel scurt la ei pentru a fi mai sigura.

| laurentiu80 a răspuns (pentru Liviucu):

Daca reteaua e din Romania de ex Orange, Vodafone etc nu o sa aiba, doar daca trece pe roaming, si tariful este foarte mare in jur de 0, 4 euro /MB in reteaua Orange

2 răspunsuri:
| Stepa91 a răspuns:

Da,fara nici o problema, Eu am fost in Germania 2 saptamani si am avut stik de internet si mi-a mers. Funda big grin