| Cosminovici18 a întrebat:

Daca cumva imi pierd cartela de orange de la telefon imi pot lua alta cartela cu acelasi numar ca am auzit ca se poate...cum procedez?

Răspuns Câştigător
| aleceandra a răspuns:

Da.sigur k se poate.trebuie sa mergi la un orangeshop sa le sp k ai pierdut o si o sa ti de a sa completezi un formular(trebuie sa stii cateva date:cand ai pierdut o.cat credit aveai.etc)da oricum o recuperezi.bafta

3 răspunsuri:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Da

| Lavinia218 a răspuns:

Te duci la o reprezentata Orange zici ca ti-ai pierdut cartela, sau ca ti-a fost furat tel (cel mai bine), si ei iti vor da alta cartela cu acelasi numar. cred totusi ca va trebui sa platesti o taxa de 20lei sau cv de genu

| ingerpufos a răspuns:

Da este posibil dar trebuie sa mergi la un Orange shop si acolo poti sa faci lucrul acesta. funda?