| joghu22 a întrebat:

Dacă ies dintr-un grup de messenger pe Facebook, mai apare Conversația?

7 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Da, fiindcă dacă vrei să fie sterse trebuie sa le ștergi tu manual, și apoi să ieși

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ieși, îți dispare, dar nu de tot. Conversația îți rămâne în mess până în punctul în care ai ieșit. Dacă vrei să o ștergi dupa aia, intră pe messenger.com pe varianta de PC (desktop) și acolo dai pe setări (în stânga sus, lângă imaginea ta de profil) și dai la hidden conversations. Si de acolo o ștergi definitiv.

| Adrian5575 a răspuns:

Nu. Dispare cand iesi.

| Nustiu26357 a răspuns:

Nu

| Andee10 a răspuns:

Din câte știu dacă ieși tu din grup, îți dispare conversația. Dacă te dă cineva afară, îți rămâne grupul și conversația până la punctul cânt ai fot dat afară. Conversația tot o sa fie vizibilă în continuare pentru restul membrilor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andee10):

și dacă ieși tu îți rămâne, am testat eu, se găsește la hidden chats (se găsește doar dacă intri de pe calculator sau pe tel din browser cu versiunea de desktop activată)

| PapucStrigator a răspuns:

Dispare total