| Gabitzu246 a întrebat:

Daca imi fac acel cont voyo gratuit 7 zile dupa trebuie sa platesc sau pot sa renunt fara sa platesc nimic?

Răspuns Câştigător
| Simi_Alex_1994 a răspuns:

Salut! contul de 7 zile se face gratuit, nu au cum sa iti ia banii daca tu nu te-ai inscris la abonamentul lunar. repet, tu esti inscris la promotia celor 7 zile gratis, este similar multor alte industrii cum ar fi cea a jocurilor unde ofera cateodata weekend-uri gratuite de jucat online ca sa atraga clientul, sa vada cat de "grozav" este ca dupa aceea daca doreste bineinteles, sa plateasca

2 răspunsuri:
| Mefist0 a răspuns:

Dupa ce iti faci cont si platesti, primesti 7 zile gratuite si zilele pentru care ai platit.

| vladutzDx a răspuns:

Poti renunta