| dennis17 a întrebat:

Buna TPU

Daca puteti sa ma ajutati va rog; am ascuns odata un folder cu muzica; si acum daca dau la folder options si selectez sa-mi arate toate folderele ascunse nu mi-l arata pe cel pe care il vreau. Am windows 7. Daca puteti si ce metoda merge voi da funda. pls help

2 răspunsuri:
| TM6524 a răspuns:

In folderul (directorul) in care era folderul cu muzica, da folder options, show hiden files si da apply to folders and subfolders, sua cv de genul.

| dennis17 explică:

Nu merge; tot nu mi-l arata.