| Cameleonnn a întrebat:

Daca un laptop vine dotat cu linux merge sa il schimb in windows? Funda care raspunde primul si corect!

Răspuns Câştigător
| razvitzi a răspuns:

Da!

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Da.Ii faci setarile in BIOS, (first boot: cd-rom) apoi bagi dvd/cd cu Windows, apesi orice tasta, si pornesti instalarea.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Daca vine cu linux ai facut crima cu acel laptop laughing depinde ce laptop e. Vezi fi atent la descrieriile laptopului.

| Luca2005 a răspuns:

Merge daca il ai dotat cu Linux din fabrica sa instalezi pe el Windows.