| anyhylator a întrebat:

Dati-mi si mie un link de unde pot descarca un antivirus care sa nu fie trial si sa fie full. Sa fie un antivirus puternic mai mult pentru mediul online si pentru windows 7

Răspuns Câştigător
| anyhylator explică (pentru Boboleu):

Nu este un antivirus real ci un program security l-am mai avut, mai bun decat nimic celelalte antivirusuri sunt trial

| Boboleu a răspuns (pentru anyhylator):

Pai acest program security se numeste antivirus. Este facut de Microsoft, unul mai simplu de utilizat si executat.

7 răspunsuri:
| jumbobadboy a răspuns:

Avast e cel mai bun antivirus! http://www.avast.com/free-antivirus-download
(daca intri pe niste site-uri care au virusi avast iti blocheaza acel site si nu il poti accesa)