| WolfYTB a întrebat:

Dati-mi va rog aplicatii care trebuie sa le aiba o fata in telefonul ei.

Multumesc!
P.S. Nu stiam in ce categorie sa pun

Răspuns Câştigător
| MichaelJackson123 a răspuns:

"Period Tracker, My Calendar". Foarte, foarte utilă aplicația și ocupă foarte puțin

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

DEX mobile

| WolfYTB explică (pentru whatevernvm):

Despre ce este vorba? La ce e folositor?

| whatevernvm a răspuns (pentru WolfYTB):

Cauta si vei afla

| Iunix a răspuns:

Pe care, caut-o, e folositoare.

| Ma3YaN1998 a răspuns:

Salutare!
Personal iti recomand sa folosesti Facebook, Instagram, whatsapp, snapchat, ask fm.

Mult succes!

| alexboss2020 a răspuns (pentru WolfYTB):

Nu stiu, aplicati uzuale care tu le folosesti!

| m1dn1gh7 a răspuns:

Avea vara-mea o aplicatie pe care-si urmarea ciclul menstrual, cred ca ti-ar fi folositoare. In rest nu stiu, poate vremea, translator si dexonline.

| AnastasiaK a răspuns:

Buna! In primul rand, in caz ca esti curioasa sau poate inca nu ai inteles, cativa dintre cei care ti-au mai raspuns au incercat sa-ti atraga atentia asupra faptului ca ai facut o greseala gramaticala. Trebuia scris "pe care".
In al doilea rand, ca sa incerc sa iti raspund si la intrebare, nu exista aplicatii pe care trebuie sa le aiba o fata. Fiecare are aplicatiile de care are nevoie. Daca folosesti Facebook, snapchat, Instagram, e logic sa le instalezi. Daca nu, ar fi stupid sa le instalezi, nu? La fel si pentru alte aplicatii. Daca iesi la alergat, poti sa iti instalezi Runtastic. Daca vrei sa-ti urmaresti mai atent alimentatia, poti instala MyFitnessPal. Daca vrei sa editezi poze pe telefon, iti poti instala VSCO. In fine, se mai pot da exemple, dar depinde strict de nevoile tale. Plus ca poate tie nu-ti vor placea aplicatiile care se recomanda aici si te vei descurca mai bine cu altele.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Abecedar online...in cazul tau.

| WolfYTB explică (pentru ardnaxur1961):

Doamne nu are voie omul sa greseasca!