| Keepin a întrebat:

Dau FUNDA. Am laptop Acer aspire 5720 si tocmai mi-am reinstalat windowsul. Mi-am pus windows 7 asa cum fac intotdeauna insa dupa ce mi l instalez, ca sa imi mearga jocurile trebuie sa imi pun un Driver video. De data asta nu il gasesc nicaieri pe internet si nu vreau sa il cumpar. Am incercat sa vad daca imi merg jocurile insa nu imi merge nici Minecraft, nici GTA si nici LOL pentru ca toate cer 3D - care se gaseste la driverul Video. Puteti sa imi dai un link de unde pot sa downloadez driverul video compatibil cu windowsul si laptopul meu. Dupa cum am zis, dau FUNDA si VOT. Multumesc mult, o zi buna --- Keepin.

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ai incercat pe site-ul oficial Acer? Setezi modelul laptop-ului si tipul de windows folosit. Succes! http://laptopnews.ro/download-drivere-laptop

| Keepin explică:

Laptopnews..nu prea m-ai ajutat. Da..am incercat pe siteul oficial Acer insa imi spune ca nu exista Drivere pentru modelul meu de laptop...