| Stancuvlad a întrebat:

TPU, dau funda! Am o pagina de Facebook care vreau s-o sterg. Cum o sterg?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Uite un video tutorial în română:
https://www.youtube.com/watch?v=COanIzO3MHM
Numai bine!(:

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pentru ambele tipuri de ștergere: temporară/definitivă. Tu alegi.
Http://step-by-step.ro/diverse/cum-imi-sterg-contul-de-facebook/

| vladv26 a răspuns:

Du-te la sageata din coltu din dreapta sus, dai account settings, in rubrica din stanga selecteaza tabul "security", si scrie ultima chestie cu albastru "Deactivate account". De acolo te descurci tu!

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns:

Intri pe pagina. Dai la setari si ultima casuta e delete your page.