| Stancuvlad a întrebat:

TPU, dau funda! Am un telefon Samsung Galaxi S 3 si nu mai imi merge. Cand ii bag bateria in el imi arata adica imi scrie acolo pe ecran "Samsung Galaxi S 3 GT-19300" si nu mi se mai deschide! AJUTATI-MA VA ROOG!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Asa am patit si eu.
Eu i-am facut root si dupa ce i-am dat restart nu se mai deschidea.

Trebuie sa te duci la un service sa iti reinstaleze androidul sau daca nu i-ai facut root si mai ai garantie poti sa profiti de ea.

Bft wave

1 răspuns:
| relucu88 a răspuns:

Poate s-a dus softul. Daca tot asa iti face incearca sa il duci la un specialist in telefoane si o sa vada pe calculator ce anume are, dar e legat de soft din cate cred eu