| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDA si VOTURI! Chiar nu stiu ce sa mai cred. Intr-o zi cand am incercat sa accesez ask.fm mi-a aparut: No robots allowed!
Your actions have been suspended.
Ok, spune ca contul imi este suspendat. Dar... eu nu am pus aceeasi intrebare nimanui de o miie de ori, nu am dat like-uri excesiv, nu am facut nimic. Cea mai ciudata chestie care ma uimeste este ca, atunci cand incerc sa intru pe ask.fm de pe telefon imi apare acelasi lucru. iar dupa ce ma deconectez de la reteaua mea de wi-fi, la internetul de Orange, imi apare ask.fm-ul! Si nu cred ca sunt logata pe laptop, iar pe telefon sunt sigura ca nu am intrat nici macar odata pe contul meu.
Am citit undeva pe Google pe un anumit site, ca s-ar putea sa am un virus... am scanat cu AVAST si nu mi-a aparut ca as avea niciun virus. Iar cineva spune ca un virus care face chestiile astea, i-a toate informatiile din laptopul care este infectat, si despre tot pe ce acceseaza. Chiar m-am speriat cand am citit chestiile asta! Mi-as dori foarte mult sa nu am asa ceva in laptop. Dar repet, am scanat cu Avast Premier, care este FULL dar doar pentru o luna. Va rog sa ma ajutati cu o parere sau un sfat, poate chiar o rezolvare! nu inteleg ce legatura are acel site cu reteaua wireless-ul meu.

Multumesc anticipat! happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexiuc a răspuns:

Daca vrei sa iti faci ca contul de ask fm sa mearga trebuie sa iti instalezi opera si sa faci cum face si asta in videoclip. nu ai nici un virus nu te panica si eu am trecut prin asta big grin