| 百合子 a întrebat:

Dau fundăă pentru răspuns :d.
Am nevoie de un telefon nou. Vreau să fie Android. Să aibă USB, memorie internă 500 mb-1 gb (dacă se poate) cameră în faţă(dacă are), în spate, cu auto-focus. Să aibă slot de card, şi USB + ceva pentru căşti ca orice cablu ce vine la MP3, MP4(sper că ştiţi de care zic). Vreau să fie Touch-screen.Nu contează câţi RAM-i are, dar să nu se blocheze dacă îmi las pornit YM şi Facebook(care să fie în el, să nu trebuiască să le descarc) sau alte aplicaţii.Cam atât, alte pretenţii nu am, că în Android market găsesc aplicaţii câte vreau. Ce telefon îmi recomandaţi? VREAU SĂ FIE DE LA ORANGE, CĂ NU VREAU SĂ UMBLU, SĂ-L DECODEZ. Şi să fie la un preţ >convenabil.Mulţumesc:d

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

SGS2?
Cam mari pretentii pentru "un pret convenabil"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy Gio pare cam low end, ti-as recomanda un Galaxy S Plus. E mai performant decat S-ul si face putin mai putine decat S II. Daca nu, Optimus Black sau chiar S II. Am eu si se comporta foarte bine, in plus daca nu il omori te tine bateria 2 zile, ceea ce e de laudat la un spartphone high-end.

| Nokturnal a răspuns:

Iti recomand Lg Optimus Black, este si de asemenea telefonul meu big grin

| blu0606 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-ti alegi oricare model din gama Samsung Galaxy.
Sunt destul de performante, display si camera foto foarte bune si pretul este foarte convenabil! Bafta!