| Thoosss a întrebat:

de 2 zile nu imi mai merge google, youtube si facebook celelalte site-uri imi merg bine.Am internet prin wireless.Va rog daca stiti raspundeti-mi.

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Nu ai precizat browserul.
Şterge datele de navigare la browserul pe care îl foloseşti + la Internet Explorer> http://goo.gl/tgcj3
Apoi, deschizi Internet Explorer, mergi la Tools, Internet Options> Advanced click pe Restore default settings și Reset, dai Apply, Ok.
Verifică data& ora de la PC.
În cazul în care reinstalezi browserul curent îl poţi lua uşor de pe www.ninite.com.

| ReusxD a răspuns:

Încearcă să reinstalezi browserul,
sau eventual dacă nu merge, să dai
o scanare cu antivirusul.

Baftă!

| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Viteza de internet este prea mica.Incearca sa apropi pc-ul cat mai aproape de router.
Bafta! happy

Răspuns utilizator avertizat